Kuzey Amerikada Yılın Arabası - Chevrolet Bolt

General Motors’un iddialı %100 elektrikli otomobili Chevrolet Bolt teslimlerine öncelikli pazar California başta olmak üzere Kuzey Amerika’da başladı. Hatta 2016’nın son ayında 900 küsür teslim edildi bile ve Ocak ayı itibariyle de üretim, teslimat sürüyor.

The X Files (Gizli Dosyalar) Son Durum Ne? Yeni Bölümler Gelecek mi? Dizi Bitti mi?

Bir döneme damgasını vuran yabancı diziler arasında yer alan The X-Files geçtiğimiz senenin başında yeni bölümleriyle ekrana gelmişti. O zamandan beri herkes aynı sorunun yanıtını merak ediyor: The X-Files devam edecek mi?

Hollanda’nın trenleri tamamen yenilenebilir enerjiye geçiş yaptı

Elektrikli otomobillerin sayısı gün geçtikçe artıyor ancak dünyadaki tek ulaşım aracının otomobiller olmadığı da bir gerçek. Bu nedenle diğer ulaşım araçlarının da elektrikli hale gelmesi için çalışmalar yapılıyor. Hollanda’daki elektrikli trenler artık elektrik ihtiyacını rüzgardan karşılıyor ve böylece çevreye hiçbir zarar vermiyor.

Otomobil Devleri Avrupa'da 400 tane şarj istasyonu kuracak

400 Tane 350kW Ekstra Hızlı DC Şarj İstasyonu 5 Otomobil Devi Tarafından Avrupa’ya Kurulacak

Kendi Kendine Dengede Duran Motorsiklet Gyrocyle

Motosiklet fikrinden hoşlanan, ancak tüm “dengenizi korumak” konusunda şüpheci misiniz? Öyleyse, Thrustcycle Enterprises’ın GyroCycle adlı motoru sizin için biçilmiş kaftan olabilir.

Yapılan ÖTV Zamları ve Elektrikli Otomobiller Hakkında Son Durum Nedir

Yapılan ÖTV Zamları sonunda Elektrikli Otomobiller bu durumdan nasıl etkilendi? Hangi araç ne kadar olacak? Ne kadar zam gelecek? İndirim olacak mı ?

Peter Jackson’ın son projesi Mortal Engines’ın vizyon tarihi belli oldu

The Lord of the Rings serisi ile ismini dünya çapında duyuran Peter Jackson‘ın son olarak Mortal Engines‘ı beyaz perdeye taşıyacağını müjdelemiştik. Şimdi bu ilgi uyandıran yapımın ne zaman vizyona gireceği duyuruldu.

Tv Dizilerinin Yeni Yıldızları

EKRANDA YILDIZLAR DOĞDU
Onlar bu sezon ekrana gelen yeni dizilerin genç yıldızları. İşte Paramparça, Kiraz Mevsimi, Alın Yazım, Kara Ekmek gibi dizilerle bazıları yıldızlarını iyice parlatan bazıları kariyerlerine yeni başladığı halde şöhret basamaklarını hızla tırmanan o genç yıldızlar hakkında en çok merak edilen sorular ve cevapları.

Geçmişten Günümüze Tarihi Anlatan 30 İlginç Fotoğraf Karesi

BU KARELER TARİHE GEÇTİ
Dünyanın ilk selfie'si, Titanik’e çarptığı iddia edilen buzdağı, Olimpiyat ateşinin Berlin'e gelişi, Fidel Castro'nun Havana'daki beyzbol fotoğrafı ve daha diğerleri... Bu listede yok yok!

The Beatles grubu geçmişlerine doğru bakıyor. Alttaki poz 1962'den, üstteki poz 1969'dan...

Sayfalar

Soğan Haber RSS beslemesine abone olun.