Yeşil Sahaların En Sadakatsiz İsimleri

Henüz Oy Verilmedi
 • Futbolcular, yeşil sahada gösterdiği performans kadar özel hayatlarında yaşadıkları skandallar da gündemden düşmüyor.

İşte futbol dünyasının eşlerine ve sevgililerine ihanet eden o isimleri;

1-Olivier Giroud: Arsenal’in golcü futbolcusu Olivier Gir
  Futbolcular, yeşil sahada gösterdiği performans kadar özel hayatlarında yaşadıkları skandallar da gündemden düşmüyor. İşte futbol dünyasının eşlerine ve sevgililerine ihanet eden o isimleri; 1-Olivier Giroud: Arsenal’in golcü futbolcusu Olivier Giroud, bir otel odasında model Celia Kay ile olan fotoğraflarının basına sızmasıyla ayrılığın eşiğinden döndü. İhaneti ortaya çıkan Giroud ardından başta eşi olmak üzere tüm Arsenal taraftarlarından da özür diledi.
 • 2-Patrice Evra: Manchester United takımının eski yıldızı Patrice Evra, İngiltere’de top koşturduğu dönemde bir otelde Carla Howe adındaki bir kadınla görüntülendi. Evli ve bir çocuk babası Evra, evinin 24 kilometre ötesindeki otele sabahın erken sa
  2-Patrice Evra: Manchester United takımının eski yıldızı Patrice Evra, İngiltere’de top koşturduğu dönemde bir otelde Carla Howe adındaki bir kadınla görüntülendi. Evli ve bir çocuk babası Evra, evinin 24 kilometre ötesindeki otele sabahın erken saatlerinde bir kadınla giriş yapınca, eşi ve çocuğunu kaybetme noktasına geldi.
 • 3-Mesut Özil: Şarkıcı Mandy Capristo ile yollarını ayıran Mesut Özil de ilişkisini ihanet yüzünden sona erdiren isimler arasında yer alıyor. Özil, Alman futbolcu Christian Lell’in eski sevgilisi Melanie Rickinger ile birlikte olmakla suçlamasının ard
  3-Mesut Özil: Şarkıcı Mandy Capristo ile yollarını ayıran Mesut Özil de ilişkisini ihanet yüzünden sona erdiren isimler arasında yer alıyor. Özil, Alman futbolcu Christian Lell’in eski sevgilisi Melanie Rickinger ile birlikte olmakla suçlamasının ardından ortaya çıkan olaylar sonrasında Capristo ile yollarını ayırdı.
 • 4-Ashley Cole: Eşi Cherly ile boşanan Ashley Cole o dönem sıkça yaşadığı evlilik dışı ilişkilerle gündeme geldi. Son olarak eşini bir striptizci ile aldatan Cole, boşanmanın ardından yeniden bir araya geldiği eski karısıyla ilişkisini devam ettirmek
  4-Ashley Cole: Eşi Cherly ile boşanan Ashley Cole o dönem sıkça yaşadığı evlilik dışı ilişkilerle gündeme geldi. Son olarak eşini bir striptizci ile aldatan Cole, boşanmanın ardından yeniden bir araya geldiği eski karısıyla ilişkisini devam ettirmek istese de umduğunu bulamadı.
 • 5-Frank Ribery: Ribery 2009 yılında yaşadığı bir skandalla adeta şok etkisi yarattı. 17 yaşında Faslı Zahia adındaki kızı otel odasına alan ve bir gece için 2 bin 300 Euro ödeyen Ribery’nin arkadaşları Benzema ve Govou ile yaptıkları bu alem oldukça
  5-Frank Ribery: Ribery 2009 yılında yaşadığı bir skandalla adeta şok etkisi yarattı. 17 yaşında Faslı Zahia adındaki kızı otel odasına alan ve bir gece için 2 bin 300 Euro ödeyen Ribery’nin arkadaşları Benzema ve Govou ile yaptıkları bu alem oldukça pahalıya patladı. Zahia'nın yaşı küçük olduğu için polis tarafından soruşturma açılan Ribery'nin bu olayını öğrenen eşi Wahiba Ribery çok kızmasına rağmen eşini daha sonra affetti.
 • 6-Royston Drenthe: Hollandalı futbolcu Drenthe de skandal yaratan isimler arasında bulunuyor. Karısı ikinci çocuklarına hamileyken bir Playboy güzeliyle görüntülenen Drenthe iddiaları yalanlayarak paçayı ucuz kurtaranlar kervanına katıldı.
  6-Royston Drenthe: Hollandalı futbolcu Drenthe de skandal yaratan isimler arasında bulunuyor. Karısı ikinci çocuklarına hamileyken bir Playboy güzeliyle görüntülenen Drenthe iddiaları yalanlayarak paçayı ucuz kurtaranlar kervanına katıldı.
 • 7-Thierry Henry: Henry’nin Paz Vega ile olan yasak aşkı evliliğini bitirdi. Bir reklam filminde tanıştığı Paz Vega ile birlikteliğini saklamayan Henry, eşi Claire’in açtığı dava sonrası evliliğine nokta koydu. Claire bu süreçte aldatıldığı iddiasıyla
  7-Thierry Henry: Henry’nin Paz Vega ile olan yasak aşkı evliliğini bitirdi. Bir reklam filminde tanıştığı Paz Vega ile birlikteliğini saklamayan Henry, eşi Claire’in açtığı dava sonrası evliliğine nokta koydu. Claire bu süreçte aldatıldığı iddiasıyla başarılı futbolcudan 10 milyon pound tazminat talep etti.
 • 8-Wayne Rooney: İngiliz futbolcu Wayne Rooney ülkenin masaj salonlarına en çok giden ismi olarak anıldığı dönemde eşi Coleen McLoughlin ile evlendi. Ancak karısı oğlu Kai’ye hamile olduğu dönemde Rooney yine rahat durmadı ve bir hayat kadınıyla berab
  8-Wayne Rooney: İngiliz futbolcu Wayne Rooney ülkenin masaj salonlarına en çok giden ismi olarak anıldığı dönemde eşi Coleen McLoughlin ile evlendi. Ancak karısı oğlu Kai’ye hamile olduğu dönemde Rooney yine rahat durmadı ve bir hayat kadınıyla beraber oldu.