Ünlülerin Oje Renkleri

Henüz Oy Verilmedi
 • Blake Lively
  Blake Lively Gossip Girl ile tanıdığımız Blake Lively, Hollywood’un en güzel sarışınlarından.Lively tırnaklarında farklılıktan yana. Kendisi Coat Azure isimli ojeyi tercih ediyor. Tatlı mı tatlı mavi tonu ve sedefli yapısıyla oldukça eğlenceli bir renk.
 • Eva Longoria
  Eva Longoria Çekicilik konusunda birçok kişiyi solda sıfır bırakan, oyunculuğuyla da birçok kişinin hayranı olduğu Eva Longoria Hollywood’un şarap gibi gittikçe güzelleşen kadınlarından. Tırnaklarını renklendirmede tercihi ise doğallıktan yana. Belli belirsiz pembe rengiyle tırnağın doğal rengi olarak duran ve french manikürünüzle de rahatlıkla kullanabileceğiniz Sugar Daddy ünlü yıldızın tercihi.
 • Angelina Jolie
  Angelina Jolie Artık Jolie’yi oyunculuğundan çok evlat edindiği çocukları ve sosyal projeleriyle duyar olduk. Ama kendisi hala Hollywood’un hatrı sayılır isimlerinden. Klasikleşmiş, zarif renklerden biri olan Madamoiselle, ünlü yıldızın en sık kullandığı ojelerden.
 • Beyonce
  Beyonce Beyonce’un en sık kullandığı oje Power Clutch. Gri tonuna sahip olmasına rağmen az biraz yeşillik de içeren bu renk bronz tenliler için ideal!
 • Jennifer Aniston
  Jennifer Aniston Hollywood’un ünlü yıldızlarından Jennifer Aniston doğal ve sade tarzıyla ama inkar edilemez şıklığıyla her zaman göz kamaştıran yıldızlar arasında. Onun oje rengi Fed Up rengi. Bu renk çok ince yapılı bir oje. Tek katla french manikürünüzle, birkaç katta sürerek opak bir oje olarak kullanabilirsiniz.
 • Gywneth Paltrow
  Gywneth Paltrow Genç kızların Brad Pitt ve Ben Affleck ile ilişkilerini kıskandığı, Hollywood’un en asil duruşlu kadınlarından biri Paltrow. Gerek oyunculuğu, gerekse sarışınlığıyla her daim göz kamaştırıyor. Sedefli, kırık beyaz rengiyle elleri bakımlı, zarif ve şık gösteren Imported Champagne ünlü yıldızın seçimi.
 • Prenses Kate
  Prenses Kate Aslında bir oyuncu ya da sanatçı değil ama buna rağmen prenses olması nedeniyle giydikleriyle, makyajıyla ve sürdükleriyle fark yaratan Prenses Kate belli belirsiz rengiyle tam bir french manikür rengi olan Allure'u tercih ediyor. Prenses Kate bu ojeyi düğününde de tercih etmişti.