Neslişah Alkoçlar Engin Altan Düzyatan Instagram'dan Canlı Yayında Evde

Henüz Oy Verilmedi

INSTAGRAM'DAN CANLI YAYINDA EVLENDİLER
Alkoçlar Otelleri’nin sahipleri Gülşah-Ender Alkoçlar çiftinin büyük kızları Neslişah Alkoçlar ile oyuncu Engin Altan Düzyatan, önceki gün Çubuklu 29’da yapılan düğün töreniyle evlendi.

 • INSTAGRAM'DAN CANLI YAYINDA EVLENDİLER
  INSTAGRAM'DAN CANLI YAYINDA EVLENDİLER Alkoçlar Otelleri’nin sahipleri Gülşah-Ender Alkoçlar çiftinin büyük kızları Neslişah Alkoçlar ile oyuncu Engin Altan Düzyatan, önceki gün Çubuklu 29’da yapılan düğün töreniyle evlendi.
 • İş, sanat, spor ve siyaset dünyasından ünlü isimlerin katıldığı düğünden ilk kareler, #neslisahaltandugun kullanıcı adıyla Instagram’dan paylaşıldı. Takipçileri, Neslişah Alkoçlar ve Engin Altan Düzyatan’a mutluluklar diledi.
  İş, sanat, spor ve siyaset dünyasından ünlü isimlerin katıldığı düğünden ilk kareler, #neslisahaltandugun kullanıcı adıyla Instagram’dan paylaşıldı. Takipçileri, Neslişah Alkoçlar ve Engin Altan Düzyatan’a mutluluklar diledi.
 • Düğün töreninde Alkoçlar ile Düzyatan’ın nikâh şahitliğini Şadan Kalkavan, Atilla Özhamarat, Alpay Düzyatan ve Basri Vardarlı yaptı. Ronit Gülcan-Cem Hakko, Emek-Sadettin Saran, Emine-Erhan Kamışlı, Yasemin-Dikran Masis, Gül Gölge-Murat Saygı, Ayşegü
  Düğün töreninde Alkoçlar ile Düzyatan’ın nikâh şahitliğini Şadan Kalkavan, Atilla Özhamarat, Alpay Düzyatan ve Basri Vardarlı yaptı. Ronit Gülcan-Cem Hakko, Emek-Sadettin Saran, Emine-Erhan Kamışlı, Yasemin-Dikran Masis, Gül Gölge-Murat Saygı, Ayşegül- Muharrem Toplusoy ve Levent Kızıl’ın da aralarında olduğu ünlü isimlerin katıldığı düğün, havuz başında kıyılan nikâhın ardından gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.
 • Düğünden notlar
  Düğünden notlar Neslişah Alkoçlar, düğünden ilk fotoğrafı Insagram’a “Yeni hayatımın başlangıcı” notuyla yükledi. Engin Altan Düzyatan da aynı kareyi kendi hesabından paylaşarak altına “Hayat sevince güzel...” yazdı.
 • Çift, ilk dansı Engin Altan Düzyatan’ın İskender Paydaş’la hazırladığı “Bana Ellerini Ver” şarkısıyla yaptı.
  Çift, ilk dansı Engin Altan Düzyatan’ın İskender Paydaş’la hazırladığı “Bana Ellerini Ver” şarkısıyla yaptı.
 • Gelinle damat, misket havası oynadı, ayrıca Hülya Koçyiğit ve Kenan İmirzalıoğlu’yla karşılıklı göbek attılar.
  Gelinle damat, misket havası oynadı, ayrıca Hülya Koçyiğit ve Kenan İmirzalıoğlu’yla karşılıklı göbek attılar.
 • Gelinle damat, misket havası oynadı, ayrıca Hülya Koçyiğit ve Kenan İmirzalıoğlu’yla karşılıklı göbek attılar.
  Gelinle damat, misket havası oynadı, ayrıca Hülya Koçyiğit ve Kenan İmirzalıoğlu’yla karşılıklı göbek attılar.
 • Gelinle damat, misket havası oynadı, ayrıca Hülya Koçyiğit ve Kenan İmirzalıoğlu’yla karşılıklı göbek attılar.
  Gelinle damat, misket havası oynadı, ayrıca Hülya Koçyiğit ve Kenan İmirzalıoğlu’yla karşılıklı göbek attılar.
 • Kenan İmirzalıoğlu, yakın arkadaşı Engin Altan Düzyatan’la harmandalı oynadı. İkili daha sonra zeybek performanslarıyla büyük beğeni topladı.
  Kenan İmirzalıoğlu, yakın arkadaşı Engin Altan Düzyatan’la harmandalı oynadı. İkili daha sonra zeybek performanslarıyla büyük beğeni topladı.
 • Aslışah Alkoçlar’ın kıyafeti Selma Çilek imzalıydı.
  Aslışah Alkoçlar’ın kıyafeti Selma Çilek imzalıydı.
 • Engin Altan Düzyatan’ın 1968 model Ford Mustang’i, gelin arabası oldu.
  Engin Altan Düzyatan’ın 1968 model Ford Mustang’i, gelin arabası oldu.
 • Nedim
Keçeli - 
Gamze
Karaman
  Nedim Keçeli - Gamze Karaman
Alakalı Bilgiler

Neslişah Alkoçlar
hülya koçyiğitin büyük torunu.

Engin Altan Düzyatan
Engin Altan Düzyatan  26.Temmuz.1979 İzmir Sinema Oyuncusu, Dizi Oyuncusu

2001 yılında gösterime giren T.V. dizisi Bizim Otel ile beraber oyunculuk kariyerine başlamış olan Türk sinema, T.V. ve tiyatro oyuncusu. Düzyatan, Avrulpa Yakası , Sevgili Dünürüm ve Bir Bulut Olsam gibi sevilen dizilerde rol almıştır ve halen ATV’de yayınlanmakta olan Kapalı Çarşı dizisinde başrolde oynamaktadır.

Engin Altan Düzyatan 26 Temmuz 1979 tarihinde, İzmir ’de dünyaya geldi. Lisede okuduğu yıllarda tiyatro ile tanışan Düzyatan, bu tarihten sonra tiyatro ile olan bağını asla koparmadı. Liseden mezun olmasının ardından Dokuz Eylül Üniversitesi ’ne kayıt olan Düzyatan, burada tiyatro üzerine eğitim aldı. Üniversiteden mezun olmasının ardından İstanbul’a yerleşen genç oyuncu, buarada profesyonel olarak aktörlük kariyerine başladı.

İlk olarak 2001 yılında gösterime giren Ruhsar adlı T.V. dizisinde rol alarak oyunculuğa başlayan Düzyatan, Yeditepe İstanbul, Koçum benim ve Alacakaranlık adlı dizilerle oyunculuk deneyimini arttırdı.

Düzyatan’ın rol aldığı ilk sinema filmi ise Mehmet Altıoklar ’ın yönettiği Beyza’nın Kadınları oldu. 2005 yılında Beyza’nın Kadınları ve Kalbim Zamanı adlı sinema filmlerinde rol alan Düzyatan, 2008 yılında Cennet ve Mezuniyet, son olarak ise 2010 yılında gösterime giren Romantik Komedi adlı filmlerin kadrosunda bulundu.

Engin Altan’ı asıl üne kavuşturan yapım ise Hakan Algül tarafından yönetilen ve de 2007 yılında gösterime giren Sevgili Dünürüm oldu. Başarılı oyuncu bu dizise Haluk Bilginer , Sumru Yavrucuk ve Nevra Serezli gibi tecrübeli oyuncularla beraber kamera karşısına geçti.

2009 yılında vizyona giren Bir Bulut Olsam, Düzyatan’ın rol aldığı en başarılı dizilerden birisi oldu. Meral Okay ’ın senarist ve oyuncu olarak katkıda bulunduğu dizide başarılı oyuncu, Melisa Sözen ve Engin Akyürek ile beraber başrolleri paylaştı.

Engin Altan halen Kapalı Çarşı dizisinde rol almaktadır.

Rol Aldığı Diziler ; Bizim Otel (2001), Yeditepe İstanbul (2001), Koçum Benim (2002), Alacakaranlık (2003), Mühürlü Güller (2003), Kampüsistan (2003), Hürrem Sultan (2003), Azize (2004), Avrupa Yakası (2004), Sil Baştan (2004), Kadın Her Zaman Haklıdır (2005), Kızlar Yurdu (2006), Affedilmeyen (2007), Sevgili Dünürüm (2007), Dantel (2008), Cesaretin Var Mı Aşka? (2008), Bir Bulut Olsam (2009), Kapalı Çarşı (2010)

Rol Aldığı Sinema Filmleri ; Romantik Komedi (2010), Mezuniyet (2008), Cennet (2008), Beyza'nın Kadınları (2005), Kalbin Zamanı (2005)

Kaynak: http://www.biyografi.info/kisi/engin-altan-duzyatan

Diğer