Milli Yenge Yolanthe Cabau

Henüz Oy Verilmedi

Milli yenge olmaktan gurur duyuyorum
Hakan GENCE

Yolanthe Cabau, yıllar önce Sneijder’in evlilik teklifini İstanbul semalarında nasıl kabul ettiğini anlattı. Eşinin transfer iddiaları hakkında konuştu, aldıkları yeni kararı açıkladı: Benim hiçbir etkim yok. Transfer konusunu sadece sorarsa söylerim. Artık üç haftadan daha uzun süre birbirimizden kesinlikle ayrı kalmayacağız.

 • Milli yenge olmaktan gurur duyuyorum
  Milli yenge olmaktan gurur duyuyorum Hakan GENCE Yolanthe Cabau, yıllar önce Sneijder’in evlilik teklifini İstanbul semalarında nasıl kabul ettiğini anlattı. Eşinin transfer iddiaları hakkında konuştu, aldıkları yeni kararı açıkladı: Benim hiçbir etkim yok. Transfer konusunu sadece sorarsa söylerim. Artık üç haftadan daha uzun süre birbirimizden kesinlikle ayrı kalmayacağız.
 • Wesley kamptan dönünce...
  Wesley kamptan dönünce... Oyuncu, tasarımcı ve Türkiye’nin ‘Milli Yenge’si. Yıldız futbolcu Wesley Sneijder’ın eşi Yolanthe Cabau... Onunla ilgili akıllarda pek çok soru var: Eşinin Türkiye’de futbol oynaması için o mu ısrar ediyor? Çocuğunu düşürdü mü? İlişkilerini nasıl yaşıyorlar? Uzun kamp süreleri aşklarını etkiliyor mu? Aklımızda bu sorular, yakında vizyona girecek ‘Polis Akademisi Alaturka’ vesilesiyle buluştuk ve cevapların peşine düştük.
 • Türkiye’de geçirdiğiniz iki yılı nasıl özetlersiniz? 
- Burada zaman çabuk geçiyor. Aynı zamanda çok da güzel...

Wesley’le yaşadığınız aşk ülkenizdeki oyunculuk kariyerinizi bıraktıracak kadar büyük mü? 
- Evet. Wesley’e duyduğum aşk çok büyük. Ama
  Türkiye’de geçirdiğiniz iki yılı nasıl özetlersiniz? - Burada zaman çabuk geçiyor. Aynı zamanda çok da güzel... Wesley’le yaşadığınız aşk ülkenizdeki oyunculuk kariyerinizi bıraktıracak kadar büyük mü? - Evet. Wesley’e duyduğum aşk çok büyük. Ama hâlâ Hollanda’da oyunculuk kariyerime devam ediyorum.
 • Wesley’le evlenmeden önce futbolcuları seksi bulan kadınlardan mıydınız? 
- Hayır tam tersiydi. 

Sizi televizyon dizisinde oynarken görüyor. Ardından sürekli telefonla aramaya başlıyor. Bir adam telefonda bir kadını kendine nasıl âşık eder? 
- Karak
  Wesley’le evlenmeden önce futbolcuları seksi bulan kadınlardan mıydınız? - Hayır tam tersiydi. Sizi televizyon dizisinde oynarken görüyor. Ardından sürekli telefonla aramaya başlıyor. Bir adam telefonda bir kadını kendine nasıl âşık eder? - Karakteri olması gerekiyor. Tabii ne zaman, ne için aradığı da çok önemli.
 • Peki karşılaşma anı? 
- Kelebekler, kelebekler... 

Wesley’de neyi çekici buldunuz? 
- Her şeyini...
  Peki karşılaşma anı? - Kelebekler, kelebekler... Wesley’de neyi çekici buldunuz? - Her şeyini...
 • Çok kaçamak cevap oldu... 
- Gözleri ve karakteri diyeyim. 

Hayran olduğunuz ‘karakteri’ nasıl anlatırsınız? 
- Çok temiz kalpli, komik... Espri yapmayı da çok seviyor.
  Çok kaçamak cevap oldu... - Gözleri ve karakteri diyeyim. Hayran olduğunuz ‘karakteri’ nasıl anlatırsınız? - Çok temiz kalpli, komik... Espri yapmayı da çok seviyor.
 • Yeni kararlar aldık
  Yeni kararlar aldık Romantizm? - Özel günleri asla kaçırmaz. Mutlaka elinde çiçek veya hediyelerle gelir. En romantik hareketi neydi? - Evlilik teklifi.
 • Ağzınızdan zorla laf alınıyor... Hadi anlatın biraz... 
- Bütün arkadaşlarımız ve sevdiklerimizle Dubai’de bir tatil planladı. Herkese de “Yılbaşında Dubai’ye gidiyoruz” dedi. Uçakta evlilik teklif etti. Özellikle havada bu teklifi yapmak istemiş. Ka
  Ağzınızdan zorla laf alınıyor... Hadi anlatın biraz... - Bütün arkadaşlarımız ve sevdiklerimizle Dubai’de bir tatil planladı. Herkese de “Yılbaşında Dubai’ye gidiyoruz” dedi. Uçakta evlilik teklif etti. Özellikle havada bu teklifi yapmak istemiş. Kaybettiğim babama yakın olayım diye. İstanbul’un üzerindeyken evlilik teklifini kabul ettim. İstanbul’u o gün özellikle seçmemişti ama dört sene sonra bir baktık İstanbul’dayız.
 • Birbirinizi kıskanır mısınız? 
- Hayır güvenimiz sonsuz. 

Uzun süren kamp süreleri bu aşka sekte vurmuyor mu? 
- Tam da bu konuda yeni kararlar aldık.
  Birbirinizi kıskanır mısınız? - Hayır güvenimiz sonsuz. Uzun süren kamp süreleri bu aşka sekte vurmuyor mu? - Tam da bu konuda yeni kararlar aldık.
 • Nedir o kararlar? 
- Artık üç haftadan daha uzun süre birbirimizden kesinlikle ayrı kalmayacağız.

Uzun kamp sürecinden sonra Wesley’i nasıl sürprizler bekliyor? 
- Bazen iki hafta evde olmuyor. Öyle zamanlarda döndüğünde beni güzel bulsun diye özell
  Nedir o kararlar? - Artık üç haftadan daha uzun süre birbirimizden kesinlikle ayrı kalmayacağız. Uzun kamp sürecinden sonra Wesley’i nasıl sürprizler bekliyor? - Bazen iki hafta evde olmuyor. Öyle zamanlarda döndüğünde beni güzel bulsun diye özellikle hazırlanıyorum. Ona güzel görünmeyi ve onun için hazırlanmayı seviyorum. Bakımlı olmaya çalışıyorum.
 • Bu haberleri nereden duyuyorsunuz?
  Bu haberleri nereden duyuyorsunuz? Çocuk istiyor musunuz? - Evet istiyorum. Geçen günlerde ikinci kez tüp bebek denediniz. Ama olmadı. Bu süreç sizi nasıl etkiledi? -Bu haberleri nereden duyuyorsunuz bilmiyorum. Gazetelerden... -Acelemiz yok ama inşallah bir gün olacak. Allah ne zaman verirse.
 • Wesley’nin bir oğlu var. Onunla ilişkiniz nasıl? 
-Çok iyi anlaşıyoruz. İstanbul’a da sık geliyor. O da futbolu çok seviyor. 
Hatta Wesley buradaki evimizin terasına futbol oynayabilmeleri için bir alan yaptırdı.
  Wesley’nin bir oğlu var. Onunla ilişkiniz nasıl? -Çok iyi anlaşıyoruz. İstanbul’a da sık geliyor. O da futbolu çok seviyor. Hatta Wesley buradaki evimizin terasına futbol oynayabilmeleri için bir alan yaptırdı.

Diğer