Jennifer Lawrence Ve Kate Upton'ın Çıplak Fotoğrafları

Ortalama: 2 (1 oy)

Birce BORA / LONDRA
Aralarında Jennifer Lawrence ve Kate Upton gibi isimlerin de bulunduğu yaklaşık 100 ünlünün özel fotoğrafları icloud hesaplarını hackleyen bir bilgisayar korsanı tarafından 4chan isimli internet sitesine sızdırıldı.

 • Birce BORA / LONDRA
  Birce BORA / LONDRA Aralarında Jennifer Lawrence ve Kate Upton gibi isimlerin de bulunduğu yaklaşık 100 ünlünün özel fotoğrafları icloud hesaplarını hackleyen bir bilgisayar korsanı tarafından 4chan isimli internet sitesine sızdırıldı.
 • Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence’ın temsilcileri yıldızın kısa sürede bir çok internet sitesinde yayınlanan çıplak fotoğraflarının gerçek olduğunu doğrularken “Bu özel hayata yapılmış ciddi bir saldırı. Jennifer Lawrence’ın çalınan fotoğrafların
  Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence’ın temsilcileri yıldızın kısa sürede bir çok internet sitesinde yayınlanan çıplak fotoğraflarının gerçek olduğunu doğrularken “Bu özel hayata yapılmış ciddi bir saldırı. Jennifer Lawrence’ın çalınan fotoğraflarını yayınlayan herkesin yargılanması için yetkililerle iletişime geçildi” dedi.
 • Fotoğrafları sızdıran bilgisayar korsanının elinde “Jennifer Lawrence’ı seks yaparken gösteren” bir videonun da bulunduğu ve bu görüntüleri yayınlamak için Paypal üzerinden para topladığı da iddia edildi.
  Fotoğrafları sızdıran bilgisayar korsanının elinde “Jennifer Lawrence’ı seks yaparken gösteren” bir videonun da bulunduğu ve bu görüntüleri yayınlamak için Paypal üzerinden para topladığı da iddia edildi.
 • ABD’li oyuncu Mary Elizabeth Winstead’de skandalın kurbanlarından biri olduğunu doğrularken Twitter’da yaptığı açıklamada “Yıllar önce kocamla birlikte evimizde çektiğim fotoğraflara bakanlar umarım bu davranışınız ile ilgili kendinizi çok iyi hisse
  ABD’li oyuncu Mary Elizabeth Winstead’de skandalın kurbanlarından biri olduğunu doğrularken Twitter’da yaptığı açıklamada “Yıllar önce kocamla birlikte evimizde çektiğim fotoğraflara bakanlar umarım bu davranışınız ile ilgili kendinizi çok iyi hissediyorsunuzdur” diyerek tepkisini gösterdi.
 • Twitter sızdırılan fotoğrafları paylaşan kullanıcı hesaplarını kapattıklarını açıkladı.
  Twitter sızdırılan fotoğrafları paylaşan kullanıcı hesaplarını kapattıklarını açıkladı.
 • Sevgilinize bile güvenmeyin
  Sevgilinize bile güvenmeyin Dünyaca ünlü yıldızların fotoğraflarının cep telefonlarından çalınması Apple’ın bulut saklama sistemi iCloud’un güvenlik açıklarını da gündeme getirdi.
 • Siber saldırının kurbanları arasında Kaley Cuoco-Sweeting, Kate Upton, Lea Michele, Brie Larson, Kirsten Dunst, Becca Tobin, Jessica Brown Findlay, Hope Solo, Teresa Palmer, Krysten Ritter, McKayla Maroney ve Yvonne Strahovski’nin bulunduğu doğruland
  Siber saldırının kurbanları arasında Kaley Cuoco-Sweeting, Kate Upton, Lea Michele, Brie Larson, Kirsten Dunst, Becca Tobin, Jessica Brown Findlay, Hope Solo, Teresa Palmer, Krysten Ritter, McKayla Maroney ve Yvonne Strahovski’nin bulunduğu doğrulandı.
 • Aubrey Plaza, Candice Swanepoel, Cara Delevingne, Cat Deeley, Hillary Duff, Kelly Brook, Michelle Keegan, Selena Gomez, Rihanna ve Vanessa Hudgens’ın ise fotoğraflarnın sızdırıldığı iddia edildiyse de henüz bu fotoğraflar hiç bir internet sitesinde y
  Aubrey Plaza, Candice Swanepoel, Cara Delevingne, Cat Deeley, Hillary Duff, Kelly Brook, Michelle Keegan, Selena Gomez, Rihanna ve Vanessa Hudgens’ın ise fotoğraflarnın sızdırıldığı iddia edildiyse de henüz bu fotoğraflar hiç bir internet sitesinde yayınlanmadı.
 • Jennifer Lawrence Ve Kate Upton'ın Çıplak Fotoğrafları
 • Jennifer Lawrence Ve Kate Upton'ın Çıplak Fotoğrafları
 • Jennifer Lawrence Ve Kate Upton'ın Çıplak Fotoğrafları
 • Jennifer Lawrence Ve Kate Upton'ın Çıplak Fotoğrafları
Alakalı Bilgiler

Kate Upton
Kate Upton  10.Haziran.1992 Michigan, Amerika Model

Kate Upton, tam adı Katherine Elizabeth Upton’dur. 10 Haziran 1992 tarihinde Amerika’da St Joseph, Michigan’da doğdu. Üç kardeşi vardır.

Çocukluğu Florida Melbourne'da büyüyerek geçirmiştir. İyi bir At binicisi olan Upton'un Binicilik yarışmalarında dereceleri bulunmaktadır. Kate Upton Şimdiki modellik hayatından önce 12-18 yaşları arasında at biniciliğine tutkundu ve beş dünya şampiyonluğu kazandı.

Sports Illustrated dergisinin bikini özel sayısına verdiği pozlar sayesinde yıldızı parlayan Kate Upton, iç çamaşırı üreticilerinin yeni gözdesi.

Kate Upton 2008 yılında Miami’de Elite Model Management yarışmasına katıldı, oldukça dikkat çekti ve 2008 yılında, New York’lu ünlü IMG Model ajansı ile anlaşma imzalamıştır. Daha sonra New York'a taşınan Upton ilk modelliğini Dooney&Bourke çanta markasının yüzü olarak yapmıştır. 2010-2011 Sports Illustrated Swimsuit Issue kapağına çıkarak 'Yılın Çaylağı' seçilmiştir. O zamandan bu yana Beach Bunny mayo ve Victoria Secret için modellik yapmaya başlamıştır. Ayrıca Haziran 2011'de Esquire dergisi tarafından " Yazın Kadını " seçilmiştir.

Filmleri :
2011 -Tower Heist
2012 - The Three Stooges

Kaynak: http://www.biyografi.info/kisi/kate-upton

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence  15.Ağustos.1990 Louisville, Kentucky, ABD. Sinema Oyuncusu

J ennifer Shrader Lawrence , 15 Ağustos 1990 Tarihinde ABD., Louisville, Kentucky ’de çocuk kampı işleten bir ailenin üç çocuğundan biri olarak doğmuştur.

Kentucky’de bulunan Kammerer Middle School ismindeki okulda okumuştur. Liseden 2 14 yaşında oyuncu olmaya karar verdiğinde ailesiyle birlikte bir yetenek avcısına başvurmuş, böylelikle 2006’da televizyon yapımlarıyla oyunculuk kariyerine başlamıştır.

2008'de Jason Freeland'in yönettiği Garden Party isimli filmde küçük bir rol oynadı. Aynı yıl Guillermo Arriaga 'in yönettiği büyük bir yapım olan The Burning Plain'da Charlize Theron ve Kim Basinger birlikte oynadı. Bu rolüyle Venedik film festivalinde Marcello Mastroianni ödülünü aldı.

2009 yılında “The Beaver” filminde Mel Gibson ve Jodie Foster ile birlikte oynadı.2010 yılında başrol oynadığı Debra Granik 'in yönettiği “ Winter's Bone ” isimli film Sundance Film Festivali'nde En İyi Film ödülünü aldı. Bu filmden sonra onunla karşılaşan Steven Spielberg ’ün onu durdurup “Sen, o Jennifer Lawrence mısın?” diye sorduğu dilden dile dolaşıyor.

2011 yılında Jennifer Lawrence X-Men: First Class filminde şekil değiştiren karakter Mystique rolünde oynadı.

2012 yılında “Açlık Oyunları” filmi ile şöhrete kavuşan ardından rol aldığı “Silver Linings Playbook" (Umut Işığım)” filmindeki performansı ile en iyi kadın oyuncu Oscar ödülünü aldı.

Filmleri:
2006 - Company Town (Dizi)
2006 - Monk (Dizi)
2007 - Cold Case (Dizi)
2007 - Donald Gray Show (Dizi)
2007 - Not Another High School Show(Dizi)
2007-08 - Medium (Dizi)
2007-09 - Bill Engvall Show (Dizi)
2008 - Garden Party (Bahçe Partisi)
2008 - Poker House (Poker Evi)
2008 - Burning Plain (Aşk Ateşi)
2009 - Devil You Know
2010 - Winter's Bone (Gerçeğin Parçaları)
2011 - The Beaver
2011 - Like Crazy (Çılgınlar Gibi)
2011 - X-Men: First Class
2012 - House at the End of the Street (Sokağın Sonundaki Ev)
2012 - The Hunger Games (film) (Açlık Oyunları)
2012 - Silver Linings Playbook (Umut Işığım)
2013 - The Hunger Games: Catching Fire
2013 - American Hustle
2014 - X-Men: Days of Future Past

Kaynak: http://www.biyografi.info/kisi/jennifer-lawrence

Diğer