Cara Delevingne Üstsüz Güneşlenirken Yakalandı

Henüz Oy Verilmedi

SAHİLDE EV KİRALADI
Moda dünyasının son dönemdeki en gözde modellerinden Cara Delevingne, Malibu tatilinde objektiflere yakalandı.

 • SAHİLDE EV KİRALADI
  SAHİLDE EV KİRALADI Moda dünyasının son dönemdeki en gözde modellerinden Cara Delevingne, Malibu tatilinde objektiflere yakalandı.
 • Plaja yakın bir bölgede kiraladığı evinin balkonunda üstsüz olarak güneşlenen Delevingne'i paparazziler adım adım takip etti.
  Plaja yakın bir bölgede kiraladığı evinin balkonunda üstsüz olarak güneşlenen Delevingne'i paparazziler adım adım takip etti.
 • 23 yaşındaki model, üstsüz olarak balkona çıkıp uzun uzun güneşlendi.
  23 yaşındaki model, üstsüz olarak balkona çıkıp uzun uzun güneşlendi.
 • Bu sırada elinden cep telefonunu da düşürmedi. Delevingne'e tatilde bir kız arkadaşının da eşlik ettiği görüldü.
  Bu sırada elinden cep telefonunu da düşürmedi. Delevingne'e tatilde bir kız arkadaşının da eşlik ettiği görüldü.
 • Delevingne'e tatilde bir kız arkadaşının da eşlik ettiği görüldü.
  Delevingne'e tatilde bir kız arkadaşının da eşlik ettiği görüldü.
 • Cara Delevıngne Üstsüz Güneşlenirken Yakalandı
 • Cara Delevıngne Üstsüz Güneşlenirken Yakalandı
 • Cara Delevıngne Üstsüz Güneşlenirken Yakalandı
 • Cara Delevıngne Üstsüz Güneşlenirken Yakalandı
 • Cara Delevıngne Üstsüz Güneşlenirken Yakalandı
 • Cara Delevıngne Üstsüz Güneşlenirken Yakalandı
 • Cara Delevıngne Üstsüz Güneşlenirken Yakalandı
Alakalı Bilgiler

Cara Delevingne
'''Cara Delevingne''' (d. 12 Ağustos 1992) Londra doğumlu İngiliz model.

== Kariyeri ==
=== Oyunculuk ===
Cara Delevingne, Tolstoy'un ''Anna Karenina'' romanının film uyarlamasında Prenses Sorokina rolünü canlandırmıştır.Aynı zamanda küçükken Barny's Friends 'de de rol almıştır.

== Hayatı ==
Delevingne İngiltere'nin Londra şehrinde doğmuştur. Sir Jocelyn Stevens'ın torunudur. Annesi Pandora kişisel alışveriş uzmanı, babası Charles ise emlakçıdır. Belgravia'da, köşkte büyümüştür. Ablası Poppy Delevingne de modeldir.

== Modellik ==
Cara Delevingne arkadaşı İngiliz model Edie Campbell ve Jourdan Dunn yanında Burberry Güzellik kampanyasının yüzü. Daha önce Mario Testino, tarafından aktör Eddie Redmayne yanında Burberry ilkbahar / yaz 2012 kampanyasının yüzü oldu ve de markanın ilkbahar / yaz 2011 kampanyasında yer aldı. Delevingne H & M Authentic Koleksiyonu (2011), Dominic Jones Mücevher (2012), Blumarine, Zara ve Chanel gibi diğer markalar için reklam kampanyaları yer almıştır. Cara sonbahar "yıldızı yüzü" olarak İngiliz Vogue tarafından tarif edilmiştir. Kış 2012-2013 gösterisi mevsiminde Moschino, Jason Wu, Oscar de la Renta, Burberry, Dolce & Gabbana, Fendi, Stella McCartney ve Chanel gibi markalar için podyuma çıktı. Delevingne Vogue UK kapaklarını süslemekte , Vogue Kore, iD, Russh, Jalouse ve Style.com 's Bahar 2013'de de yer aldı. O da 2012 Victoria Secret defilesinde bir model olarak podyumda yürüdü. Aynı zamanda Saskia de Brauw Hollanda modeli ile birlikte Chanel'in Resort 2013 kampanyasının yüzü .
Delevingne "En Davetli" dalında, "Londra 2010 2011 En Etkili" olarak Evening Standard tarafından seçildi, ve şu anda models.com 's Top 50de 5. sırada yer almaktadır. Aynı zamanda İngiliz Moda Ödülleri 2012 Yılı Modeli Ödülü'nü kazandı.

Kaynak:Vikipedi

Diğer