2014 Yılının Düğünleri

Henüz Oy Verilmedi

ÖLÜM BİZİ AYIRANA DEK...
2014'ün bitmesine sayılı günler kala yılın unutulmaz düğünlerine bir yenisi daha eklendi. Ünlü müzisyen Elton John ile hayat arkadaşı David Furnish sadece çok yakınlarının katıldığı bir törenle evlendi.

 • ÖLÜM BİZİ AYIRANA DEK...
  ÖLÜM BİZİ AYIRANA DEK... 2014'ün bitmesine sayılı günler kala yılın unutulmaz düğünlerine bir yenisi daha eklendi. Ünlü müzisyen Elton John ile hayat arkadaşı David Furnish sadece çok yakınlarının katıldığı bir törenle evlendi.
 • 2005 yılında "medeni ortaklık" yoluyla hayatını birleştiren çift böylece resmi olarak da evlenmiş oldu. John, törenden kareleri Instagram hesabından paylaştı.
  2005 yılında "medeni ortaklık" yoluyla hayatını birleştiren çift böylece resmi olarak da evlenmiş oldu. John, törenden kareleri Instagram hesabından paylaştı.
 • Elton John, İngiltere'de geçen mart ayında eşcinsel evliliğin resmi ve yasal olarak kabul edilmesinin ardından evleneceğini duyurmuştu.
  Elton John, İngiltere'de geçen mart ayında eşcinsel evliliğin resmi ve yasal olarak kabul edilmesinin ardından evleneceğini duyurmuştu.
 • 67 yaşındaki Elton John ve 52 yaşındaki David Furnish'in düğün törenine aralarında Victoria Beckham ve oğlu Cruz'un da bulunduğu çok sayıda ünlü katıldı. Elizabeth Hurley, David Walliams, Ed Sheeeran törene katılan ünlülerden bazıları. Çiftin evlilik
  67 yaşındaki Elton John ve 52 yaşındaki David Furnish'in düğün törenine aralarında Victoria Beckham ve oğlu Cruz'un da bulunduğu çok sayıda ünlü katıldı. Elizabeth Hurley, David Walliams, Ed Sheeeran törene katılan ünlülerden bazıları. Çiftin evlilik töreninde taşıyıcı anne yöntemiyle sahip oldukları iki erkek çocukları da katıldı.
 • Elton John ve David Furnish, Londra'nın batısındaki Winsdor Kalesi'ne yakın bir yerdeki evlerinde birbirlerine "sonsuza kadar evet" sözü verdi.
  Elton John ve David Furnish, Londra'nın batısındaki Winsdor Kalesi'ne yakın bir yerdeki evlerinde birbirlerine "sonsuza kadar evet" sözü verdi.
 • İngiltere'de ve Galler'de bu yıl çok sayıda eşcinsel çift evlendi. İngiltere'deki tüm siyasi partilerin desteklediği "eşcinsel evliliğin resmi olarak kabul edilmesini" öngören yasa tasarısı, geçen yıl temmuz ayında Kraliçe 2. Elizabeth tarafından ona
  İngiltere'de ve Galler'de bu yıl çok sayıda eşcinsel çift evlendi. İngiltere'deki tüm siyasi partilerin desteklediği "eşcinsel evliliğin resmi olarak kabul edilmesini" öngören yasa tasarısı, geçen yıl temmuz ayında Kraliçe 2. Elizabeth tarafından onaylanmıştı.
 • Yasanın onaylanmasıyla ülkede eşcinsel çiftler artık resmi törenlerin yanı sıra onay almaları durumunda dini törenlerle de evlenebiliyor. Ayrıca daha önce "medeni ortaklık" yoluyla hayatını birleştirmiş eşcinsel çiftler, bunu "evliliğe" çevirebiliyor
  Yasanın onaylanmasıyla ülkede eşcinsel çiftler artık resmi törenlerin yanı sıra onay almaları durumunda dini törenlerle de evlenebiliyor. Ayrıca daha önce "medeni ortaklık" yoluyla hayatını birleştirmiş eşcinsel çiftler, bunu "evliliğe" çevirebiliyor.
 • İngiltere'de "medeni ortaklık" adı altında eşcinsel çiftler 2005 yılından bu yana hayatını birleştirebiliyordu. Ancak eşcinsel çiftler kiliselerde ve dini kurumlarda evlenemiyor ve "evli" olarak adlandırılmıyordu.
  İngiltere'de "medeni ortaklık" adı altında eşcinsel çiftler 2005 yılından bu yana hayatını birleştirebiliyordu. Ancak eşcinsel çiftler kiliselerde ve dini kurumlarda evlenemiyor ve "evli" olarak adlandırılmıyordu.
 • YILIN DÜĞÜNLERİ
  YILIN DÜĞÜNLERİ Bu yıl gösteri dünyasının ünlüleri ardı ardına nikah masasına oturdu. İşte 2014 yılının en çok konuşulan düğünlerinin kahramanları.
 • Seda Bakan ve Ali Erel
  Seda Bakan ve Ali Erel
 • Gülben Ergen ve Erhan Çelik
  Gülben Ergen ve Erhan Çelik
 • Gamze Topuz ve Ümit Kantarcılar
  Gamze Topuz ve Ümit Kantarcılar

Diğer