2014 Yılının Ayrılıkları

Henüz Oy Verilmedi

13 YILLIK AŞK BİTTİ
Sinemanın ünlü çifti resmen yollarını ayırdı... 2001 yılında Maymunlar Cehennemi filminin setinde tanışıp birbirlerine aşık olan oyuncu Helena Bonham Carter ile yönetmen Tim Buton'ın sözcüsü çiftin yollarını bu yılın başında ayırdığını doğruladı.

 • 13 YILLIK AŞK BİTTİ
  13 YILLIK AŞK BİTTİ Sinemanın ünlü çifti resmen yollarını ayırdı... 2001 yılında Maymunlar Cehennemi filminin setinde tanışıp birbirlerine aşık olan oyuncu Helena Bonham Carter ile yönetmen Tim Buton'ın sözcüsü çiftin yollarını bu yılın başında ayırdığını doğruladı.
 • Bonham Carter ile Burton'ın sözcüsü Melody Korenbrot, ünlü çiftin dostça ayrıldığını ve bundan sonra da çocuklarını birlikte büyüteceklerini söyledi.
  Bonham Carter ile Burton'ın sözcüsü Melody Korenbrot, ünlü çiftin dostça ayrıldığını ve bundan sonra da çocuklarını birlikte büyüteceklerini söyledi.
 • 48 yaşındaki Helena Bonham Carter ile 56 yaşındaki Tim Burton'ın biri erkek diğeri kız iki çocuğu bulunuyor.  Çift, Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi, Alice Harikalar Diyarında, Karanlık Gölgeler gibi filmlerde birlikte rol almıştı.
  48 yaşındaki Helena Bonham Carter ile 56 yaşındaki Tim Burton'ın biri erkek diğeri kız iki çocuğu bulunuyor. Çift, Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi, Alice Harikalar Diyarında, Karanlık Gölgeler gibi filmlerde birlikte rol almıştı.
 • Tim Burton geçen yılın Eylül ayında sarışın bir kadında öpüşürken objektiflere takılmıştı.
  Tim Burton geçen yılın Eylül ayında sarışın bir kadında öpüşürken objektiflere takılmıştı.
 • Yakın dostları, Helena Bonham Carter'ın sevgilisinin orta yaş bunalımına girdiğinden yakındığını anlattılar.
  Yakın dostları, Helena Bonham Carter'ın sevgilisinin orta yaş bunalımına girdiğinden yakındığını anlattılar.
 • VAKİT TAMAM... SENİ TERK EDİYORUM
  VAKİT TAMAM... SENİ TERK EDİYORUM Onları her yerde el ele göz göze dudak dudağa gördük... Her seferinde de bize "mutluluğun resmin" yapar gibi göründüler. Ama gün geldi, yollarını ayırıp kendilerine yeni hayatlar kurdular. İşte 2014 yılına damgasını vuran "en ünlü" ayrılıklar.
 • Okan Bayülgen ve Şirin Ediger de bu yıl içinde yollarını ayırdı. Bu ayrılık ile ilgili çeşitli iddialar ortaya atıldı.
  Okan Bayülgen ve Şirin Ediger de bu yıl içinde yollarını ayırdı. Bu ayrılık ile ilgili çeşitli iddialar ortaya atıldı.
 • Bunların en şaşırtanı ise bir tartışma sırasında Ediger'in Bayülgen'e bin tabak fırlatması ve bu yüzden Bayülgen'in hastanelik olmasıydı.  Ediger bu iddiaları yalanladı.
  Bunların en şaşırtanı ise bir tartışma sırasında Ediger'in Bayülgen'e bin tabak fırlatması ve bu yüzden Bayülgen'in hastanelik olmasıydı. Ediger bu iddiaları yalanladı.
 • 2014 yılının en bomba ayrılıklarından birine Murat Boz ile uzatmalı sevgilisi Eliz Sakuçoğlu imza attı.
  2014 yılının en bomba ayrılıklarından birine Murat Boz ile uzatmalı sevgilisi Eliz Sakuçoğlu imza attı.
 • Herkesin evlenmelerini beklediği çift yollarını ayırmaya karar verdi.
  Herkesin evlenmelerini beklediği çift yollarını ayırmaya karar verdi.
 • Arda Turan ile ilişkisi nedeniyle uzun süre gündemdeydi Sinem Kobal. Sonra tam evlenmek üzereyken yollarını ayırdılar. Kobal bu yılın son aylarında aktör İbrahim Çelikkol ile sürpriz bir aşka imza attı.
  Arda Turan ile ilişkisi nedeniyle uzun süre gündemdeydi Sinem Kobal. Sonra tam evlenmek üzereyken yollarını ayırdılar. Kobal bu yılın son aylarında aktör İbrahim Çelikkol ile sürpriz bir aşka imza attı.
 • Ancak, Kobal ve Çelikkol ilişkisi sanıldığı gibi uzun ömürlü olmadı. Kobal ile Çelikkol, yılın hem en çok konuşulan aşkının hem de en çok konuşulan ayrılığının kahramanı olarak hafızalarda yer etti.
  Ancak, Kobal ve Çelikkol ilişkisi sanıldığı gibi uzun ömürlü olmadı. Kobal ile Çelikkol, yılın hem en çok konuşulan aşkının hem de en çok konuşulan ayrılığının kahramanı olarak hafızalarda yer etti.

Diğer