2014 Yılına Damga Vuran Skandalllar

Henüz Oy Verilmedi
 • DUYUNCA ŞOKE OLDUK
  DUYUNCA ŞOKE OLDUK 2014 yılı boyunca gösteri dünyasının ünlüleri hakkında öyle haberler duyuldu ki... Hepsi de uzun süre manşetlerde kalan bu haberler geride kalmak üzere olan 365 güne damgasını vurdu. İşte ünlülerin 2014 yılına damga vuran büyük ya da küçük skandalları.
 • Son birkaç yıldır Hollywood'un en çok konuşulan kadın yıldızı Jennifer Lawrence. Genç oyuncu bu yıl da gündemdeydi. Ama sadece oynadığı filmler, aldığı ya da aday olduğu ödüllerle değil...
  Son birkaç yıldır Hollywood'un en çok konuşulan kadın yıldızı Jennifer Lawrence. Genç oyuncu bu yıl da gündemdeydi. Ama sadece oynadığı filmler, aldığı ya da aday olduğu ödüllerle değil...
 • Lawrence bu kez cep telefonundan internete sızdılıran çıplak fotoğraflarıyla gündeme geldi.  Birçok ünlünün çıplak ve özel fotoğraflarının sızdırıldığı bu büyük skandalın baş kahramanı Jennifer Lawrence oldu. Güzel oyuncu bu skandalla ilgili konuştu
  Lawrence bu kez cep telefonundan internete sızdılıran çıplak fotoğraflarıyla gündeme geldi. Birçok ünlünün çıplak ve özel fotoğraflarının sızdırıldığı bu büyük skandalın baş kahramanı Jennifer Lawrence oldu. Güzel oyuncu bu skandalla ilgili konuştuğunda "O fotoğrafları o sırada birlikte olduğu ve film çekimi için uzakta bulunan sevgilisi Nicholas Hoult'a gösterdiğini söyleyerek "Porno film izleyeceğine beni seyretsin istedim" dedi.
 • Bir döneme damgasını vuran Cosby Ailesi adlı dizinin başrol oyuncusu Bill Cosby, duyanların kulaklarına inanmakta zorlandığı bir skandalla gündeme geldi. Aralarında model ve oyuncuların da bulunduğu birçok kişi Cosby'nin cinsel tacizine uğradığını aç
  Bir döneme damgasını vuran Cosby Ailesi adlı dizinin başrol oyuncusu Bill Cosby, duyanların kulaklarına inanmakta zorlandığı bir skandalla gündeme geldi. Aralarında model ve oyuncuların da bulunduğu birçok kişi Cosby'nin cinsel tacizine uğradığını açıkladı.
 • Bu fitili ateşleyen de o dönemde 19 yaşında olan bir kadının 1974 yılında Cosby'yi kendisine cinsel tacizle suçlaması oldu. Judy Huth adlı kadın aktörün kendisini ve 16 yaşındaki arkadaşını önce bir tenis kulübüne sonra da Playboy'un kurucusu Hugh He
  Bu fitili ateşleyen de o dönemde 19 yaşında olan bir kadının 1974 yılında Cosby'yi kendisine cinsel tacizle suçlaması oldu. Judy Huth adlı kadın aktörün kendisini ve 16 yaşındaki arkadaşını önce bir tenis kulübüne sonra da Playboy'un kurucusu Hugh Hefner'in malikanesine götürdüğünü ileri sürdü. Huth, burada Cosby'nin kendisini taciz ettiğini ileri sürdü. Aktör hakkında dava açıldı.
 • Bir başka benzer iddia da aktör Stephen Collins ile ilgiliydi.
  Bir başka benzer iddia da aktör Stephen Collins ile ilgiliydi.
 • Tmz.com'un iddiasına göre Stephen Collins, yaklaşık üç yıl önce yapıldığın sanılan ses kaydında itiraflarında bazı ayrıntıları da giriyor. Ses kaydında aktörün "Kızlardan birinin elini tuttum ve cinsel organıma götürdüm" dediği iddia ediliyor.
  Tmz.com'un iddiasına göre Stephen Collins, yaklaşık üç yıl önce yapıldığın sanılan ses kaydında itiraflarında bazı ayrıntıları da giriyor. Ses kaydında aktörün "Kızlardan birinin elini tuttum ve cinsel organıma götürdüm" dediği iddia ediliyor.
 • Son yılların skandallar kraliçesi Miley Cyrus yine değişmedi. Ancak yıl içinde bir başka korkutan haberle gündeme geldi Cyrus.
  Son yılların skandallar kraliçesi Miley Cyrus yine değişmedi. Ancak yıl içinde bir başka korkutan haberle gündeme geldi Cyrus.
 • Tur otobüsünde bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Cyrus o sırada otobüste değildi. Kimse ölmedi. Ancak bu olay yürekleri ağıza getirdi.
  Tur otobüsünde bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Cyrus o sırada otobüste değildi. Kimse ölmedi. Ancak bu olay yürekleri ağıza getirdi.
 • Miley Cyrus ise özellikle sahne kıyafetleriyle tartışmaların odağında olmayı sürdürdü.
  Miley Cyrus ise özellikle sahne kıyafetleriyle tartışmaların odağında olmayı sürdürdü.
 • Yılın en skandal ayrılığının kahramanı Robin Thicke oldu. Blurred Lines adlı şarkısıyla iyi bir çıkış yakalayan Thicke'nin çocukluk aşkı olan karısını defalarca aldattığı ortaya çıktı. Yanındaki kadınla çekilen bu selfie ise büyük gürültü kopardı.
  Yılın en skandal ayrılığının kahramanı Robin Thicke oldu. Blurred Lines adlı şarkısıyla iyi bir çıkış yakalayan Thicke'nin çocukluk aşkı olan karısını defalarca aldattığı ortaya çıktı. Yanındaki kadınla çekilen bu selfie ise büyük gürültü kopardı.
 • Thicke, her ne kadar gönlünü almaya uğraşsa da karısı Paula Patton kararından dönmedi ve çift yollarını ayırdı.
  Thicke, her ne kadar gönlünü almaya uğraşsa da karısı Paula Patton kararından dönmedi ve çift yollarını ayırdı.
 • Bu yılın en çok konuşulan kişilerinden biri de Kim Kardashian'ın üvey babası Bruce Jenner oldu. Üç kez evlenen ve altı çocuk sahibi olan Jenner'ın kadın olmak istediği haberleri gündeme bomba gibi düştü.
  Bu yılın en çok konuşulan kişilerinden biri de Kim Kardashian'ın üvey babası Bruce Jenner oldu. Üç kez evlenen ve altı çocuk sahibi olan Jenner'ın kadın olmak istediği haberleri gündeme bomba gibi düştü.
 • Jenner'ın Kim Kardashian'ın annesi olan üçüncü karısı Kris'ten boşanmaya karar vermesi de dikkatleri bir kez daha ailenin üzerinde yoğunlaştırdı.
  Jenner'ın Kim Kardashian'ın annesi olan üçüncü karısı Kris'ten boşanmaya karar vermesi de dikkatleri bir kez daha ailenin üzerinde yoğunlaştırdı.
 • Elbette Kardashian ailesinin yıla damga vuran üyesi Kim Kardashian oldu. Kanye West ile bu yıl evlenen bir çocuk annesi Kardashian, Paper dergisi için objektif karşısına geçti ve internetti sallayan bu pozu verdi.
  Elbette Kardashian ailesinin yıla damga vuran üyesi Kim Kardashian oldu. Kanye West ile bu yıl evlenen bir çocuk annesi Kardashian, Paper dergisi için objektif karşısına geçti ve internetti sallayan bu pozu verdi.
 • Fotoğrafçı Jean Paul Goude yıllar önce çektiği “Champagne Incident” (Şampanya Hadisesi) adlı pozu bu kez 34 yaşındaki Kardashian ile tekrarladı.
  Fotoğrafçı Jean Paul Goude yıllar önce çektiği “Champagne Incident” (Şampanya Hadisesi) adlı pozu bu kez 34 yaşındaki Kardashian ile tekrarladı.
 • Bu yılın en çok konuşulan olaylarından biri de Beyonce'nin kocası Jay Z ile kardeşi Solange Knowles'un asansör kavgası oldu.
  Bu yılın en çok konuşulan olaylarından biri de Beyonce'nin kocası Jay Z ile kardeşi Solange Knowles'un asansör kavgası oldu.
 • MET Galası'nda ünlü şarkıcı Rihanna'nın partisine giderken Beyonce'nin kardeşi ve kocasının tutuştuğu bu kavganın sesebi netlik kazanmadı. Bir iddiaya göre Jay Z bu partiye yalnız gitmek istediği için bu tartışma çıktı. Bu olayın ardından Beyonve ile
  MET Galası'nda ünlü şarkıcı Rihanna'nın partisine giderken Beyonce'nin kardeşi ve kocasının tutuştuğu bu kavganın sesebi netlik kazanmadı. Bir iddiaya göre Jay Z bu partiye yalnız gitmek istediği için bu tartışma çıktı. Bu olayın ardından Beyonve ile eşinin ayrılacağı iddiaları ortaya atıldı. Ancak tüm bunlar doğru çıkmadı.
 • Bir başka kavga da Ibiza adasında bir gece kulübünde Orlando Bloom ile Justin Bieber arasında yaşandı.  İddialara göre Bloom ile Bieber, ünlü aktörün eski eşi Miranda Kerr yüzünden birbirlerine girdi.
  Bir başka kavga da Ibiza adasında bir gece kulübünde Orlando Bloom ile Justin Bieber arasında yaşandı. İddialara göre Bloom ile Bieber, ünlü aktörün eski eşi Miranda Kerr yüzünden birbirlerine girdi.
 • İkilinin yumruklaşmaya başladığı ancak çevredekiler tarafından kavganın büyümeden önlendiğini belirtildi.  Bloom'un eski eşi Miranda Kerr'in Bieber ile ilişkisi olduğu iddiaları geçen yıldan bu yana gündemdeydi. İkilinin bu yüzden birbirine girdiği
  İkilinin yumruklaşmaya başladığı ancak çevredekiler tarafından kavganın büyümeden önlendiğini belirtildi. Bloom'un eski eşi Miranda Kerr'in Bieber ile ilişkisi olduğu iddiaları geçen yıldan bu yana gündemdeydi. İkilinin bu yüzden birbirine girdiği ileri sürüldü.
 • Yılın en çok konuşulan ünlülerinden biri de gittiğ iher yerde sıradışı bir olaya imza atan aktör Shia Labeouf oldu.  Aktör bu kez Nymphomaniac filminin Berlinale'deki galasında kırmızı halıya üzerinde "Ben Artık Ünlü Değilim" yazan bir kese kağıdını
  Yılın en çok konuşulan ünlülerinden biri de gittiğ iher yerde sıradışı bir olaya imza atan aktör Shia Labeouf oldu. Aktör bu kez Nymphomaniac filminin Berlinale'deki galasında kırmızı halıya üzerinde "Ben Artık Ünlü Değilim" yazan bir kese kağıdını başına geçirerek çıktı.
 • Aktör yılın ilerleyen aylarında da karıştığı bar kavgalarıyla gündeme geldi.
  Aktör yılın ilerleyen aylarında da karıştığı bar kavgalarıyla gündeme geldi.
 • Aktör Will Smith ile eşi Jada Pinkett Smith'in 13 yaşındaki kızı Willow'un arkadaşı Moises Arias ile birlikte çekilen bu pozunu sosyal medyada paylaşması olay yarattı.
  Aktör Will Smith ile eşi Jada Pinkett Smith'in 13 yaşındaki kızı Willow'un arkadaşı Moises Arias ile birlikte çekilen bu pozunu sosyal medyada paylaşması olay yarattı.
 • Yatakta çekilen ve Arias'ın üstsüz göründüğü bu poz uzun süre konuşuldu. Jada Pinkett Smith ise "Bu pozda cinselliği çağrıştıran hiçbir şey yok" diye eleştirilere yanıt verdi.
  Yatakta çekilen ve Arias'ın üstsüz göründüğü bu poz uzun süre konuşuldu. Jada Pinkett Smith ise "Bu pozda cinselliği çağrıştıran hiçbir şey yok" diye eleştirilere yanıt verdi.
 • Robbie Williams ve eşi Ayda Field bir kez daha çocuk sahibi oldu. Williams da doğuma hazırlanan karısının fotoğraf ve videolarını çekip sosyal medyada paylaştı.
  Robbie Williams ve eşi Ayda Field bir kez daha çocuk sahibi oldu. Williams da doğuma hazırlanan karısının fotoğraf ve videolarını çekip sosyal medyada paylaştı.
 • Bu durum bazı hayranlarını mutlu etse de bazıları konuyu tartışmaya açtı.
  Bu durum bazı hayranlarını mutlu etse de bazıları konuyu tartışmaya açtı.
 • Yılın en çok konuşulan ünlülerinden biri de Renee Zellweger oldu. Katıldığı bir davette bambaşka bir "yüzle" görüntülenen Zellweger'ın kendisine ne yaptığı uzun uzun tartışıldı.
  Yılın en çok konuşulan ünlülerinden biri de Renee Zellweger oldu. Katıldığı bir davette bambaşka bir "yüzle" görüntülenen Zellweger'ın kendisine ne yaptığı uzun uzun tartışıldı.
 • Renee Zellweger de Hollywood'un estetik kurbanlarından biri olarak hafızalara yerleşti.
  Renee Zellweger de Hollywood'un estetik kurbanlarından biri olarak hafızalara yerleşti.
 • 2014 yılının ilk skandalının kahramanı Justin Bieber oldu. Ocak ayında alkol ve uyuşturucu etkisindeyken araba kullanmaktan gözaltına alındı.
  2014 yılının ilk skandalının kahramanı Justin Bieber oldu. Ocak ayında alkol ve uyuşturucu etkisindeyken araba kullanmaktan gözaltına alındı.
 • Genç şarkıcının karakolda çekilen fotoğraf için poz verirken gülümsemesi de büyük tartışma yarattı.
  Genç şarkıcının karakolda çekilen fotoğraf için poz verirken gülümsemesi de büyük tartışma yarattı.