2014 Yılına Damga Vuran Skandalllar

Henüz Oy Verilmedi

DUYUNCA ŞOKE OLDUK
2014 yılı boyunca gösteri dünyasının ünlüleri hakkında öyle haberler duyuldu ki... Hepsi de uzun süre manşetlerde kalan bu haberler geride kalmak üzere olan 365 güne damgasını vurdu. İşte ünlülerin 2014 yılına damga vuran büyük ya da küçük skandalları.

 • DUYUNCA ŞOKE OLDUK
  DUYUNCA ŞOKE OLDUK 2014 yılı boyunca gösteri dünyasının ünlüleri hakkında öyle haberler duyuldu ki... Hepsi de uzun süre manşetlerde kalan bu haberler geride kalmak üzere olan 365 güne damgasını vurdu. İşte ünlülerin 2014 yılına damga vuran büyük ya da küçük skandalları.
 • Son birkaç yıldır Hollywood'un en çok konuşulan kadın yıldızı Jennifer Lawrence. Genç oyuncu bu yıl da gündemdeydi. Ama sadece oynadığı filmler, aldığı ya da aday olduğu ödüllerle değil...
  Son birkaç yıldır Hollywood'un en çok konuşulan kadın yıldızı Jennifer Lawrence. Genç oyuncu bu yıl da gündemdeydi. Ama sadece oynadığı filmler, aldığı ya da aday olduğu ödüllerle değil...
 • Lawrence bu kez cep telefonundan internete sızdılıran çıplak fotoğraflarıyla gündeme geldi.  Birçok ünlünün çıplak ve özel fotoğraflarının sızdırıldığı bu büyük skandalın baş kahramanı Jennifer Lawrence oldu. Güzel oyuncu bu skandalla ilgili konuştu
  Lawrence bu kez cep telefonundan internete sızdılıran çıplak fotoğraflarıyla gündeme geldi. Birçok ünlünün çıplak ve özel fotoğraflarının sızdırıldığı bu büyük skandalın baş kahramanı Jennifer Lawrence oldu. Güzel oyuncu bu skandalla ilgili konuştuğunda "O fotoğrafları o sırada birlikte olduğu ve film çekimi için uzakta bulunan sevgilisi Nicholas Hoult'a gösterdiğini söyleyerek "Porno film izleyeceğine beni seyretsin istedim" dedi.
 • Bir döneme damgasını vuran Cosby Ailesi adlı dizinin başrol oyuncusu Bill Cosby, duyanların kulaklarına inanmakta zorlandığı bir skandalla gündeme geldi. Aralarında model ve oyuncuların da bulunduğu birçok kişi Cosby'nin cinsel tacizine uğradığını aç
  Bir döneme damgasını vuran Cosby Ailesi adlı dizinin başrol oyuncusu Bill Cosby, duyanların kulaklarına inanmakta zorlandığı bir skandalla gündeme geldi. Aralarında model ve oyuncuların da bulunduğu birçok kişi Cosby'nin cinsel tacizine uğradığını açıkladı.
 • Bu fitili ateşleyen de o dönemde 19 yaşında olan bir kadının 1974 yılında Cosby'yi kendisine cinsel tacizle suçlaması oldu. Judy Huth adlı kadın aktörün kendisini ve 16 yaşındaki arkadaşını önce bir tenis kulübüne sonra da Playboy'un kurucusu Hugh He
  Bu fitili ateşleyen de o dönemde 19 yaşında olan bir kadının 1974 yılında Cosby'yi kendisine cinsel tacizle suçlaması oldu. Judy Huth adlı kadın aktörün kendisini ve 16 yaşındaki arkadaşını önce bir tenis kulübüne sonra da Playboy'un kurucusu Hugh Hefner'in malikanesine götürdüğünü ileri sürdü. Huth, burada Cosby'nin kendisini taciz ettiğini ileri sürdü. Aktör hakkında dava açıldı.
 • Bir başka benzer iddia da aktör Stephen Collins ile ilgiliydi.
  Bir başka benzer iddia da aktör Stephen Collins ile ilgiliydi.
 • Tmz.com'un iddiasına göre Stephen Collins, yaklaşık üç yıl önce yapıldığın sanılan ses kaydında itiraflarında bazı ayrıntıları da giriyor. Ses kaydında aktörün "Kızlardan birinin elini tuttum ve cinsel organıma götürdüm" dediği iddia ediliyor.
  Tmz.com'un iddiasına göre Stephen Collins, yaklaşık üç yıl önce yapıldığın sanılan ses kaydında itiraflarında bazı ayrıntıları da giriyor. Ses kaydında aktörün "Kızlardan birinin elini tuttum ve cinsel organıma götürdüm" dediği iddia ediliyor.
 • Son yılların skandallar kraliçesi Miley Cyrus yine değişmedi. Ancak yıl içinde bir başka korkutan haberle gündeme geldi Cyrus.
  Son yılların skandallar kraliçesi Miley Cyrus yine değişmedi. Ancak yıl içinde bir başka korkutan haberle gündeme geldi Cyrus.
 • Tur otobüsünde bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Cyrus o sırada otobüste değildi. Kimse ölmedi. Ancak bu olay yürekleri ağıza getirdi.
  Tur otobüsünde bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Cyrus o sırada otobüste değildi. Kimse ölmedi. Ancak bu olay yürekleri ağıza getirdi.
 • Miley Cyrus ise özellikle sahne kıyafetleriyle tartışmaların odağında olmayı sürdürdü.
  Miley Cyrus ise özellikle sahne kıyafetleriyle tartışmaların odağında olmayı sürdürdü.
 • Yılın en skandal ayrılığının kahramanı Robin Thicke oldu. Blurred Lines adlı şarkısıyla iyi bir çıkış yakalayan Thicke'nin çocukluk aşkı olan karısını defalarca aldattığı ortaya çıktı. Yanındaki kadınla çekilen bu selfie ise büyük gürültü kopardı.
  Yılın en skandal ayrılığının kahramanı Robin Thicke oldu. Blurred Lines adlı şarkısıyla iyi bir çıkış yakalayan Thicke'nin çocukluk aşkı olan karısını defalarca aldattığı ortaya çıktı. Yanındaki kadınla çekilen bu selfie ise büyük gürültü kopardı.
 • Thicke, her ne kadar gönlünü almaya uğraşsa da karısı Paula Patton kararından dönmedi ve çift yollarını ayırdı.
  Thicke, her ne kadar gönlünü almaya uğraşsa da karısı Paula Patton kararından dönmedi ve çift yollarını ayırdı.

Diğer