10 Adımda Yepyeni Bir Tarz

Henüz Oy Verilmedi
 • MODA HAFTASINA GİTMİŞ KADAR OLUN
  MODA HAFTASINA GİTMİŞ KADAR OLUN Erkekler için moda bir türlü anlaşılamayan ve ulaşılamayan bir kavrammış gibi görünebilir. Biz bu fikri değiştirmek için Milano Moda Haftası'nın en şahane 10 parçasını ayağınıza getirdik. Beylerin dikkatine!
 • 1- KADIN GİYİMİNDEN ÇİZGİLER
  1- KADIN GİYİMİNDEN ÇİZGİLER Prada bu yıl kadın giyimiyle erkek giyimi arasındaki kalın çizgileri kaldırmayı hedefliyor. Podyuma çıkardığı androjen mankenlerden birine şifon kırmızı bir bluz giydirip üst kısmını süsledi. Narin, incecik mücevherlerle de kostümü tamamladı. Sizce de bu manken, kıyafetini bir kadından ödünç almış gibi görünmüyor mu?
 • 2- İŞ HAYATINDA, GEÇMİŞE DÖNÜŞ
  2- İŞ HAYATINDA, GEÇMİŞE DÖNÜŞ Prada: "İşe giderken giydiklerimizi elden geçirmenin tam zamanı. Prada en basit parçalara geri dönüyor: Naylondan yapılmış, incecik siyah bir yağmurluk, işe giden herhangi birinin giyebileceği bir parça. Tabii bizimki biraz lüks versiyonu."
 • 3- KADİFE PANTOLON
  3- KADİFE PANTOLON Gelecek kış kadife pantolonun dibine vuracağız. Londra'da Joseph markası bunun birkaç örneğini göstermişti. Şimdiyse Milan'daki moda haftasında bunun devamını görüyoruz. Bottega Veneta, podyumda sıcak kahve tonlarıyla kombinlenen pembemsi kadife pantolonla göründü. Ama siz yine de bu kadar neşeli tonlardan kaçının. Bizden söylemesi!
 • 4- KLASİK YÜN KABANLAR
  4- KLASİK YÜN KABANLAR Calvin Klein yeni sezonda grinin 50'den fazla tonunu kullanmaya ant içmiş gibi. Versace'nin erkekleriyse gelecek sezon alışılmadık bir şekilde kibar olacak. Kabanlarda lacivertin centilmenliği, kahverengiyle tamamlanacak. Ve Salvatore Ferragamo... O kadar lüks bir yün kullanıyor ki, vahşi Afrika maymununun derisinden yapılma bir kabanı bile var!.. Herneyse; özetle gelecek sezon da klasik kabanın sezonu olacak! Renk seçimi size kalmış.
 • 5- PİJAMALAR
  5- PİJAMALAR Marc Jacobs pijamalarından (fotoğrafta görüyorsunuz) bahsetmeden edemedik. Ve tabii ki Dolce &Gabbana'nın ipek pijama takımlarından... Tamam; bu pijamaları günlük hayatımızda giyemeyeceğinizi biliyoruz ama şöyle düşünün: James Dean bir pazar sabahı gazete almak için dışarı çıkmış... Tabii ki üzerinde bu pijamalar olurdu...
 • 6 - KONUŞAN MONTLAR
  6 - KONUŞAN MONTLAR Milano Moda Haftası, Ermenegildo Zegna'nın metalik parlaklık içeren, kapiton parkalarla açıldı. Benzer görüntüler Neil Barrett'in şovunda da vardı. Dikkate değer!
 • 7- RENKLİ TİFTİK ÖRGÜ KAZAKLAR
  7- RENKLİ TİFTİK ÖRGÜ KAZAKLAR Iceberg markasının tasarımcılarından biri, Williamsburg'ta gezerken bir adamın üzerinde tuhaf bir kazak görmüş... O günden sonra marka, benzer parçalar üretmeye karar vermiş. Hikaye burada bitiyor... Sonuç ortada: Anne kazakları... İlham kaynakları, Amerikalı sanatçı Jean-Michel Basquiat ve İngiliz ressam Francis Bacon. Renkleri onların eserlerinden alıyorlar... Ama belki de o kadar derine inmeye gerek yok. Anne renkleri de iyidir!
 • 8- TEKNOLOJİK BİR ŞEYLER ŞART
  8- TEKNOLOJİK BİR ŞEYLER ŞART Gelecek kış belki de Apple Watch kullanacaksınız. Bu durumda size bir Icon Warmer montu yakışır! Z Zegna bu sene şahane bir fikir üretti: Gördüğünüz bu hafif, incecik mont, üzerindeki bir butona bastığınızda 29 dereceye kadar ısınıyor ve 13 saate kadar aynı sıcaklıkta kalabiliyor! Aynı ekip bu sene su geçirmeyen kot pantolon da üretti. Resmen devrim!
 • 9- ÇAKTIRMADAN RENK PATLATMAK
  9- ÇAKTIRMADAN RENK PATLATMAK Bottega Veneta ve Jil Sander, son derece sıradan görünen bir kostümü araya renkler sıçratarak patlatıyorlar. Lacivert suitin altında görünen sarı/kırmızı yuvarlak yakaya biz bayıldık. Benzer kombinasyon, kahverengi/kırmızı olarak da yapılabilir. Ya da tamamen simsiyah bir kombinin altına portakal rengi bir ayakkabı da giyebilirsiniz.
 • 10- BİLEKTE BOTLAR
  10- BİLEKTE BOTLAR Pantolon nerede bitiyorsa bu botlar orada başlamalı. Asla pantolon boyundan daha uzun olmamalılar. Podyum bize bu ipucunu veriyor. Neil Barrett'in fotoğrafta gördüğünüz deri bağcıklı botları veya Jimmy Choo ürünleri de aynı şekilde kullanılmalı. Yalnız ufak bir not: 'Şık giyinme' işine yeni başlayanlar denemesin. İlk etapta biraz garip bir görüntü oluşabilir!
 • Son olarak biraz Gucci zarafeti...
  Son olarak biraz Gucci zarafeti...
 • 10 Adımda Yepyeni Bir Tarz
 • 10 Adımda Yepyeni Bir Tarz
 • 10 Adımda Yepyeni Bir Tarz