Pazar günü doğan ünlüler

Shohreh Aghdashloo

Ortalama: 5 (3 votes)

Shohreh Aghdashloo ({{Ses|En-Shohreh_Aghdashloo.ogg|listen}} Fars: شهره آغداشلو , d. 11 Mayıs 1952), İran asıllı ABD'li oyuncu. 2009 yılındaki Emmy Ödüllerinde kısa dizi/film dalında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü almıştır.

Laura Benanti

Henüz Oy Verilmedi

Melania Trump

Ortalama: 3.8 (8 votes)

Melania Trump (Doğum adı:  Melanija Knavs ,  Almanca:  Melania Knauss ; 26 Nisan 1970) eski model, yeni mücevher ve saat tasarımcısı.  2016 ABD başkan adayı ve emlak milyarderi Donald Trump ile evlidir.  Yugoslavya'da (şu anda Slovenya) doğmuştur, 2001 yılında ABD'de kalıcı oturma hakkına sahip olmuş, 2006 yılında Amerikan vatandaşlığına geçmiştir.
Kaynak:Vikipedi

KaDee Strickland

Henüz Oy Verilmedi

Bonnie Somerville

Henüz Oy Verilmedi

Tamara Mello

Ortalama: 5 (2 votes)

Cindy Crawford

Ortalama: 5 (2 votes)

'''Cynthia Ann "Cindy" Crawford''' (''d. 20 Şubat 1966, DeKalb, Illinois'') ABD'li manken, sinema ve reklam filmi oyuncusu.

Megan Dodds

Henüz Oy Verilmedi

Brandy Norwood

Henüz Oy Verilmedi

'''Brandy Rayana Norwood''' (d. 11 Şubat 1979), bilinen adıyla '''Brandy''', ABD'li pop şarkıcısı, söz yazarı, prodüktör, model, aktris ve film prodüktörü. McComb, Missisippi'de dünyaya gelmiştir. Bir müzik grubunun üyesi iken Chris Stokes tarafından keşfedilen Brandy Norwood, kendi adını taşıyan ilk stüdyo albümü 1994 yılında, 15 yaşındayken çıkartmıştır.

Sheryl Crow

Henüz Oy Verilmedi

'''Sheryl Suzanne Crow''' (d. 11 Şubat 1962, Kenneth, Missouri), ABD'li rock ve pop şarkıcısı, gitarist, piyanist ve şarkı sözü yazarı. Bir süre piyano öğretmenliği de yapan Crow, 9 kez Grammy kazanmıştır.

Sayfalar

RSS - Pazar beslemesine abone olun.